ترکیدگی لوله

/ترکیدگی لوله
ترکیدگی لوله2019-07-14T09:20:22+03:30

ترکیدگی لوله انواع لوله ها
علت ترکیدگی لوله

مهمترین عاملی که باعث ترکیدگی لوله آب میشود، فشار زیاد آب می باشد. فشار آب مصرفی در ساختمان های مسکونی باید بین 3الی 4 بار باشد. با این شرایط که بالاترین نقطه ساختمان 3 بار، و پایین ترین طبقه ساختمان 4 بار باشد. فشار آب مصرفی متعادل میزان 3.5 بار است.

دومین عامل ترکیدگی لوله های آب مصرفی، پوسیدگی لوله ها است.
نشت لوله های آهنی
لوله های آهنی بعد از مدتی در برابر نم ورطوبت واکنش نشان داده و شروع به زنگ زدگی میکند. و این اتفاق باعث ضعیف شدن لوله و در نهایت باعث نشت آب میشود.

نشت لوله های پلاستیکی

این جنس لوله ها در برابر نم و رطوبت هیچگونه واکنشی از خود نشان نمیدهند. در بیشتر مواقع نشتی آب از اتصالات این جنس لوله ها است. که در موقع لوله کشی،
لوله کش اصول استاندارد بودن کار را رعایت نکرده است.

 

[شرکت ايران لوله در کوتاه ترین زمان در محل شما حضور مي يابد. و خدمات با کيفيت را با منصفانه ترين قيمت به شما ارائه مي نمايد.]

 

[مطلب مرتبط: تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ]

 

نشت لوله های سوپرپایت(پنج لایه)

لوله های سوپر پایپ یا نیوپایپ هم در بیشتر مواقع از اتصالات نشت میکنند. که این جنس لوله ها به صورت مهره ای یا پرسی به هم اتصال داده میشوند.
که اگر پرس و برقو لوله درست نباشد یا مهره به اندازه سفت نباشد یا بیش از اندازه سفت شود باعث نشت آب گردد.

نشت لوله فاضلاب پلیکا

اگر جنس لوله شما پلیکا میباشد با احتمال زیاد از آبندی لوله ها اتصالات نشت میکند. در مواقعی هم لوله پلیکا شکسته و از شکستگی نشت میکند

 

[ما تلاش ميکنيم تا با استفاده از به روز ترين دستگاه ها سرعت ارائه خدمات خود را  بهبود ببخشيم.]

 

[مطلب مرتبط: تشخیص ترکیدگی لوله آب ]

 

نشت لوله فاضلاب چدنی

لوله های چدنی امروزه مورد استفاده سیستم فاضلاب قرار نمیگیرند.
نشت این جنس لوله ها از اتصالات بسیار کم اتفاق می افتد. بیشترین مورد نشتی لوله های چدنی پوسیدگی لوله ها میباشند. اگر شما جهت رفع گرفتگی لوله ها از مواد اسیدی استفاده کرده اید، این جنس لوله ها درمقابل اسید ها ومواد شیمیایی واکنش نشان داده و پوسیده موشوند. و در نتیجه باعث نشت فاضلاب می گردد.

نشتی لوله های PVC

لوله های پی وی سی فشار قوی میباشند. این نوع جنس لوله ها از بدنه خیلی کمتر آسیب می بینند. اتصالت آنها نیز به صورت واشری آبندی میشوند.
فقط در مواقعی لوله ها پی وی سی درست به دیوار و سقف بست نشوند، در مواقع گرفتگی سنگینی کرده اتصالات ازهم جدا شده در نتیجه دچار نشتی میگردد.

 

[سرويسکاران ايران لوله با آموزش مهارت هاي لازم، کار خود را به صورت تخصصي و طبق اصول حرفه اي انجام ميدهند.]

 

نشتی لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن داری تحمل فشار بالای 10بار می باشند. در نتیجه لوله های پلی اتیلن کمتر دچار نشتی می شوند. این جنس لوله ها هم بیشتر از اتصالات باعث نشت میشوند. اتصالات پلی اتیلن به دو صورت اتو و مهره به هم اتصال پیدا می کنند. اگر اتو کاری درست انجام نشود یا مهره به صورت اصولی اتصال داده نشود باعث نشتی آب می شود.

 

[سرويسکاران ما بدون آسيب زدن به ساختمان شما در سريع ترين زمان ممکن خدمات خود را به شما ارائه مي نمایند.]

 

ایران لوله خدمات تشخیص ترکیدگی لوله را با دستگاه های دقیق نشت یاب ارائه میکند. و مشکل شما را در کوتاه ترین زمان برطرف می کنیم.

تماس با ایران لوله