لوله بازکنی2019-01-15T01:27:59+00:00
ایران لوله

ایران لـولـــه اولین ارائه دهنده خدمات تخصصی لوله

لوله بازکنی، لوله کشی، تخلیه چاه، حفر چاه
ایران لوله

خدمات لوله بازکنی

لوله بازکنی

در ادامه مطلب درباره قیمت و کیفیت انجام کار بیشتر توضیح می‌دهیم.

لوله بازکنی

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان و یا اعزام نیروی لوله باز کن به محل شما با شماره زیر تماس بگیرید:

09108462121

ممکن است سؤالات زیر در ذهن شما هم باشد:

 • اصول لوله بازکنی استاندارد چیست؟

 • انواع روش‌های لوله بازکنی استاندارد کدم‌اند؟

 • هزینه لوله بازکنی چقدر است؟

 • چگونه لوله بازکنی فوری پیدا کنیم؟

 • لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

 • لوله بازکنی در تهران

 • آیا خدمات لوله باز کنی ضمانت دارد؟

 • سایر خدمات ما

اصول لوله بازکنی استاندارد چیست؟

لوله بازکنی در تهران باید طبق اصول استاندارد و توسط لوله باز کن حرفه‌ای انجام شود. در غیر این صورت ممکن است باعث آسیب به لوله ها و شکستگی لوله شود. که این امر بعداً می‌تواند مشکلات دیگری مانند نشت آب از لوله شود. ازاین‌رو در انتخاب لوله باز کن ماهر و باتجربه دقت کنید. صرفاً به دنبال لوله بازکنی ارزان نباشید.

ما از نیروهای لوله باز کن باتجربه و ماهر استفاده می‌کنیم. همچنین کلیه نیروهای ما از دستگاه لوله باز کنی استاندارد استفاده می‌کنند. تا در هنگام کار آسیبی به لوله ها نرسد.

انواع روش‌های لوله بازکنی استاندارد کدم‌اند؟

از روش‌های مختلفی برای لوله باز کنی استفاده می‌شود. متداول‌ترین روش‌های آن عبارت‌اند از:

دستگاه لوله بازکنی : این دستگاه متداول‌ترین دستگاه مورداستفاده برای باز کردن گرفتگی لوله است. این دستگاه دارای فنر لوله بازکنی مخصوص می‌باشد. معمولاً از این دستگاه برای باز کردن گرفتگی‌های سخت استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها شامل فنر مخصوص لوله باز کنی دستی و فنر لوله باز کنی خانگی است.

باز کردن لوله با استفاده از هوای فشرده: اگر گرفتگی لوله ناشی از انباشت خاک و ذرات ریز باشد، این روش به‌خوبی جواب می‌دهد.

استفاده از اسید لوله بازکن : در این روش از اسید لوله بازکن مخصوص استفاده می‌شود. معمولاً از این روش برای باز کردن لوله هایی که با چربی مسدود شده است، استفاده می‌شود. مانند لوله های آشپزخانه و غیره.

(هشدار: هیچ‌گاه از اسید و مایعات غیراستاندارد برای باز کردن لوله ها استفاده نکنید. چون ممکن است آسیب جدی به لوله ها بزند. بطوریکه بعداً لازم باشد لوله های آسیب‌دیده را تعویض کنید.)

لوله باز کنی با تلمبه دستی: این روش بیشتر کاربرد خانگی دارد. همان تلمبه های لاستیکی مورد استفاده در خانه‌ها است.

لوله بازکنی

هزینه لوله بازکنی ( لوله بازکنی ارزان ) چقدر است؟

هزینه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه بر اساس نرخ اتحادیه لوله باز کنی محاسبه می‌گردد. بااین‌حال، فاکتورهای مختلفی بر هزینه نهایی لوله باز کنی تأثیر دارد. ازجمله موارد زیر:

نیاز به فنرزنی داشته باشد یا با روش‌های دیگر رفع شود.

محل گرفتگی لوله: گاهی اوقات محل گرفتگی لوله عمقی است. به همین علت زمان و کار بیشتری برای باز کردن آن لازم است.

نوع گرفتگی لوله: گرفتگی‌های سخت که نیاز به کار و زمان بیشتری دارد باعث افزایش هزینه می‌شود. گاهی اوقات (البته با احتمال خیلی کم) گرفتگی لوله طوری است که با دستگاه های مخصوص هم باز نمی‌شود. در چنین مواقعی نیازمند تخریب بخشی از لوله برای باز کردن آن است. و این عامل هزینه را افزایش می‌دهد.

خدمات اورژانسی: در مواقعی که ساختمان به علت ترکیدگی لوله دچار آب گرفتگی شود. در چنین مواقعی اگر محل ترکیدگی لوله مشخص نباشد، ابتدا نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مخصوص انجام می‌شود. به خاطر اینکه معمولاً تشخیص ترکیدگی لوله آب ، تخصص جداگانه‌ای است، هزینه آن به هزینه کل اضافه می‌گردد.

 لوله بازکنی شبانه روزی : معمولاً به خدمات شبانه روزی در هنگام شب نیاز می‌شود. که نرخ خدمات شب هنگام بیشتر است.

معمولاً لوله باز کنی دستشویی، مانند رفع گرفتگی توالت فرنگی نرخ بیشتری دارد. چون باز کردن گرفتگی توالت فرنگی و دستشویی کار بیشتری نیاز دارد.

چگونه لوله بازکنی فوری پیدا کنیم؟

امروزه با توجه به کمبود وقت و برنامه های فشرده زندگی شهری را سخت کرده است. از طرف دیگر چنین اتفاقاتی می‌تواند شمارا کاملاً سردرگم و کلافه کند.

جای هیچ نگرانی نیست. اگر نیاز فوری به خدمات لوله باز کنی داشته باشید، نیروهای ما در اسرع وقت در محل شما حضور خواهند یافت.

جهت اعزام فوری لوله باز کن به محل شما با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09108462121

لوله بازکنی شبانه روزی

یکی از دیگر خدمات ما لوله باز کنی شبانه روزی در تمام هفته می‌باشد. در هر زمان که به خدمات چاه وفاضلاب نیاز داشته باشید، در خدمت شما هستیم.

بسیاری از افراد نگران این هستند که در صورت اتفاق افتادن مشکلات گرفتگی لوله در شب چگونه آن را برطرف کنند. ما کلیه خدماتمان را به‌صورت شبانه روزی ارائه می‌دهیم.

فقط کافی است تماس بگیرید تا نیروهای ما در کمترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند.

لوله بازکنی در تهران

ما در کلیه مناطق تهران بزرگ خدمات لوله باز کنی ارائه می‌دهیم. ازجمله مناطق تحت پوشش خدمات ما در تهران عبارت‌اند از:

 • چاه بازکنی در غرب تهران

 • چاه بازکنی در شمال تهران

 • چاه بازکنی در شرق تهران

و کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ تحت پوشش خدمات ما است. فقط کافی است تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن نیروهای ما در محل شما حاضر شوند.

خدمات لوله بازکنی ما در سایر محله های تهران

آیا خدمات لوله بازکنی ضمانت دارد؟

با توجه به حساسیت موضوع، مشتریان دغدغه زیادی درباره کیفیت خدمات دارند. به همین خاطر ما با نیروهای لوله باز کن و چاه باز کن باتجربه و ماهر کلیه خدمات چاه وفاضلاب و تخلیه چاه ولوله بازکنی را ارائه می‌دهیم.

هدف ما خدمات‌رسانی سریع و در اسرع وقت با بهترین کیفیت می‌باشد. رضایت مشتریان ما اولین اولویت ماست.

در صورت عدم رضایت از عملکرد نیروی اعزام شده، نیروی جدیدی به محل شما اعزام خواهیم کرد. رضایت مشتریان از خدمات ما اولین اولویت ماست.

در جذب نیرو، تخصص و مهارت فرد لوله باز کن در اولویت ماست. به کلیه نیروها آموزش‌های لازم در جهت بهبود کیفیت خدمات ارائه می‌دهیم.

لوله بازکنی

سایر خدمات ما

ما کلیه خدمات مرتبط با تخلیه چاه و رفع گرفتگی، خدمات چاه وفاضلاب را ارائه می‌دهیم. در صورت نیاز به هر نوع خدمات دیگر، کافی است تماس حاصل فرمانید. همچنین جهت مشاوره رایگان در این موضوعات در خدمت شما هستیم. خوشحال می‌شویم هر نوع راهنمایی خدمت همشهریان عزیز ارائه بدهیم.

برخی از خدمات ما عبارت‌اند از:

 • خدمات چاه فاضلاب

 • تخلیه چاه

 • تعمیرات لوله کشی ساختمان
 • تخلیه چاه فاضلاب

 • لایه روبی چاه

 • تخلیه سپتیک

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 • طوقه چینی وکول گذاری چاه

 • تعمیر چاه ریزشی

 • حفر چاه فاضلاب

لطفاً نظرات خود را در رابطه باکیفیت و سرعت خدمات ما با ما در میان بگذارید.